7 yaşındaki çocuğa tecavüz girişiminde bulunan kişi tutuklandı

aynur

New member
Polis, Gautam Budh Nagar polisinin Çarşamba günü 22 yaşındaki bir adamı, yedi yaşındaki komşusuna tecavüz etmeye çalıştığı ve ona müstehcen bir Haber gösterdiği iddiasıyla tutukladığını söyledi.

Olay Çarşamba günü Bisrakh polis karakolunun yetki alanında meydana geldi. (Temsili görsel)

Olayın Çarşamba günü Bisrakh polis karakolunun yetki alanında meydana geldiğini eklediler.

“Çarşamba günü yaptığı yazılı şikayette çocuğun annesi polise, kızının daha önce Salı akşamı olayın meydana geldiği komşunun evini ziyaret ettiğini söyledi. Bisrakh polis karakolunda görevli Anil Rajpoot, “İki daire köydeki bir konut binasında yan yana bulunuyor” dedi.

SHO, kızının çığlıklarını duyan annenin olay yerine koştuğunu da sözlerine ekledi.

“Oraya gittiğimde kızımın soyundurduğu sırada pantolonsuz bir adam gördüm ve kıza cinsel istismarda bulunmaya çalıştı. Bunu görünce ona bağırdım ve akrabalarını olay yerine çağırdım ama onlar onun kaçmasına izin verdiler ve bunun yerine aileme zarar vermekle tehdit ederek olayı örtbas etmemi istediler” diye iddia etti anne.

Anne ayrıca şikayetinde, şüphelinin kızını yetişkinlere yönelik müstehcen içeriğe maruz bıraktığını da iddia etti.

Bisrakh polis karakolunda, Hindistan Ceza Kanunu’nun 354. Maddesi (alçakgönüllülüğü kızdırmak amacıyla cezai güç kullanımı) ve Çocukların Cinsel Suçlardan Korunması (Pocso) Kanunu’nun ilgili bölümleri kapsamında bir FIR kayıtlıydı.

“Ankit Kaushik olduğu belirtilen şüpheli, polis tarafından aynı gün evinden yakalanarak, sulh ceza hakimliği önüne çıkarıldıktan sonra cezaevine gönderildi. Polis 2 (Merkez Noida) Komiser Yardımcısı Ramesh Chandra Pandey, “Davayla ilgili daha ileri işlemler yürütülecek” dedi.

“Heyecan verici bir haber! Hindustan Times artık WhatsApp kanallarında
Bağlantıya tıklayarak bugün abone olun ve en son haberlerden haberdar olun! Buraya tıklayın!