Ghaziabad’da üst geçitten minibüste kaçırılan bisiklet kuryesi soyuldu

aynur

New member
28 yaşındaki bir yemek dağıtım görevlisinin, 19-20 Haziran gecesi Kavi Nagar’daki Diamond üst geçidinden bir minibüste birkaç kişi tarafından kaçırıldığı ve Ghaziabad’daki Masuri’ye (NH9) atılmadan önce değerli eşyalarının çalındığı iddia edildi. Cumartesi günü yaptığı açıklamada, şüphelilerin sayısının ve kimliklerinin henüz belirlenmediğini de sözlerine ekledi.

Kurbana göre bisikleti de çalınmıştı. (Temsili resim)

Shastri Nagar’daki Mahendra yerleşim bölgesinde ikamet eden Hemant Rastogi olarak tanımlanan kurban, Kavi Nagar Karakoluna şikayette bulundu ve Cuma günü 392 (soygun), 323 (isteyerek zarar verme) ve 342 (yanlış gözaltı) bölümleri uyarınca bir FIR aldı. ) kayıtlı. Hindistan Ceza Kanunu.

“Olay gecesi saat 2:42 civarında, bir minibüsteki bir grup adam bisikletimi Diamond üst geçidinde durdurdu ve beni zorla araçlarına bindirdiler. Beni yarı yolda dövdüler ve çantamı, cep telefonumu, kaskımı ve çantamı çaldılar. Beni Masuri’ye (NH9) yakın bir yere attılar ve gece geç saatlerde köprüye geri dönmeyi başardım, ancak bisikletimin kayıp olduğunu buldum,” dedi Rastogi FIR’da.

Polis, FIR’a Bölüm 379 (Hırsızlık) da eklendi.

“Bir soruşturma sürüyor. Olayın tespiti için bölgedeki CCTV görüntülerinden de yardım alıyoruz. Şikayetçinin bisikleti de kayıptır. ACP’den (Kavi Nagar) Abhishek Srivastava, Rastogi’nin şikayetine dayanarak bir FIR kaydettik.