Noida’da silah zoruyla tutulan stand-up komedyeni hareketli olduğu iddiasını yalanladı

aynur

New member
Pazartesi günü bir stand-up komedyeni, gece Noida’da arabasının “silahlı bir adam” tarafından yol ortasında durdurulduğunu iddia etti. Polise silahın bir cep telefonu olabileceğini söylediğini iddia eden bir rapora tepki gösteren komedyen Sundeep Sharma, kolluk kuvvetlerini “konuyu halının altına süpürmeye” çalışmakla suçladı.

Stand-up komedyeni Sundeep Sharma

“Hayır, cep telefonu olabileceğini asla söylemedim, buna katılmıyorum. Polis konuyu halının altına süpürmeye çalışıyor, nasıl bir silah olduğunu görüp görmediğimi sordular, nasıl göreyim dedim?” Marka ismine bakın. Kamu güvenliği ciddiye alınmalı,” diye yazdı Sharma X’e.

Facebook’ta HT Channel’daki son dakika haberleri ile güncel kalın. Şimdi Katıl

Sharma’nın Street’teki eski gönderisinde hepimiz gülümseyerek gitmemizi işaret etti. Oradan canlı çıktık.”

Polis yaptığı açıklamada olayla ilgili Sundeep Sharma ile görüştüklerini söyledi.

İddialar tam olarak neydi?

Polise göre komedyen Pazar gecesi Noida’daki Sektör 104’te sahne aldıktan sonra Gurugram’a doğru yola çıktı. Hajipur alt geçidini geçip kavşaktan U dönüşü yaparken, takım elbiseli ve çizmeli bir işadamına benzeyen birini fark etti.

Sharma’nın arabasını takip eden başka bir araç onun arabasının yanında durdu. Araç dışarı çıktıktan sonra bile hareketsiz kaldı.

Sharma, X’te şunları paylaştı: “Böylece Noida Sec 104’te tenha bir yolun ortasında silah zoruyla durduk. Gösteriden sonra ben ve @comicsaurabh geri döndük ve karanlık yolun ortasında elinde silah olan bir adam durdu.”

Polis, “Polis soruşturması sırasında Sandeep Sharma, ‘silah’ hakkında acelesi nedeniyle onu düzgün göremediğini ve adamın elinde cep telefonu olabileceğini söyledi.” dedi.

“Bölge 39 karakolunun yetkilisi yönlendirildi ve karakol şikayetçiyle iletişime geçmek için çaba gösteriyor. Şikayetin alınması üzerine iletişime geçilmesi halinde gerekli yasal işlem başlatılacaktır” diye konuştu.

(Ajansların katkılarıyla)